Ana sayfa ÜrünlerDuvar Baskı Makinesi

2880dpi 3d Duvar Baskı Makinesi

2880dpi 3d Duvar Baskı Makinesi

2880dpi 3d Duvar Baskı Makinesi
2880dpi 3d Mural Printing Machine
2880dpi 3d Duvar Baskı Makinesi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Pekin, Çin
Marka adı: Zhongkemeichuang
Sertifika: CE for machine, RoHS for ink
Model numarası: ZK-Q7PLUS
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 kontrplak kutu
Teslim süresi: 5-10 iş günü
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 100 set / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
İsim: 3d 2280dpi Duvar Dekorasyonu Doğrudan Duvar Resmi Duvar Baskı Makinesi Uygulanabilir Endüstriler: Makine Tamirhaneleri
Garanti Sonrası Servis: Çevrimiçi İngilizce konuşan teknik destek Yüzey izleme: 2 ultrasonik sensörle otomatik duvar izleme
Genişlik baskısı: Genişlik baskısı için sınırlama yok Yükseklik baskısı: 1.8m (diğer boyutlar: 2.0, 2.7m veya sipariş başına)
Vurgulamak:

2880dpi 3d Duvar Baskı Makinesi

,

Duvar Baskı Makinesi 2880dpi

,

çift yönlü duvar uv yazıcı

 

3d 2280dpi Duvar Dekorasyonu Doğrudan Duvar Resmi Duvar Baskı Makinesi

 

Avantajlar

 

1. Daha hızlı resim baskısı: Elle çizmek zamanın sadece onda birini alır, ZKMC duvar baskı makinesi diğer mürekkep püskürtmeli yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, kameralar gibidir, herhangi bir desen sınırlamaz, hatta baskı hataları hızlı bir şekilde tekrarlanabilir, daha fazlası zaman tasarrufu.

2. Bilgisayarın akıllı çalışması: Profesyonel çalışma çıktı yazılımı kullanarak boyama becerisi gerekmez, ekipman bakımı basittir.Yaklaşık 1-7m2/h olan akıllı otomatik boyama ile fareye tıklayın;zamandan ve emekten tasarruf edin.

3. Benzersiz mürekkep ısıtma programı: soğuktan korkmaz, dört mevsim kullanılabilir ve ultra düşük sıcaklıklarda düzgün çalışmayı sağlar.

4. Akıllı hız ayarı - baskının ortasında geçerli olan otomatik hız ayarı

5. Taşıması kolay: baskı sırasında makine raylar boyunca hareket eder, taşıması kolaydır.

6. Akıllı boş atlama: otomatik olarak en alta, soldan sağa boş atlama.

7. Cihaz, yapay çizim yerine daha akıllı ithal çip entegre devre kullanır.

8. Çift ultrasonik sensörler, yukarı ve aşağı iki yönlü algılama, yüzey izleme, otomatik konumlandırma, düz olmayan duvarlara otomatik çözüm, duvar eğimi ve diğer sorunlarla donatılmıştır.

 

Makine konfigürasyonu  
X ekseni kılavuzu 5m raylar
Y ekseni kılavuzu Standart model: 219cm (diğer modeller: 239cm, 309cm)
Z ekseni kılavuzu 15cm
Ekran 4.3'' LCD, dokunmatik ekran
Spay mesafesi 0,5-1 cm
X ekseni etkili vuruş 470cm
Y ekseni etkili vuruş Standart model: 180cm (diğer modeller: 200cm, 270cm)
Z ekseni etkili vuruş 10cm
Senkro kayış 1 bilgisayar
Sürücü rafı 5 adet
Net resim baskı yüksekliği Standart 1,8 m (diğer modeller: 2,0 m, 2,7 m), sınırsız genişlik
Makina ağırlığı 62kg
Kurşun raylar ağırlığı 10kg/adet*5 adet, toplam 50kg
Uygulanan duvar İç ve dış macun duvar, lateks duvar, beyaz duvar, diatom çamur duvar, kabuk tozu duvar, kağıt, tuğla duvar, normal beyaz duvar, tuval vb.

 

ZKMC Marka geliştirme beklentileri

 

1. Reklam tasarımı ihtiyaçları: Tasarımcılar sınırlı çeşitliliğe ve monoton ifade biçimlerine sahiptir.Tasarım konseptini ifade etmek ve zenginleştirmek için daha renkli sanatsal öğelere sahip olmayı umuyorlar.

 

2. Ev tasarımı ihtiyaçları: kişiselleştirilmiş dekorasyon, "hafif onarım ağır dekorasyon" ev dekorasyonunda popüler olmuştur ve TV arka plan duvarı, çocuk odası, çalışma vb. gibi kişiselleştirilmiş boyanın performansı daha belirgindir. Her 10 kişiden %90'ı sahipleri, kendi ev dekorasyonlarını benzersiz, diğerlerinden farklı, farklı dekorasyon stili ve çağrışımlarını yansıtacak şekilde yapmak isterler.

 

2. Büyük dekorasyon talebi: her türlü otel, villa, bar, disko, çay evi, sauna vb. her yıl yeni inşa edilir ve yenilenirken, ZKMC 3D cephe renkli mürekkep püskürtmeli yazıcı, zengin ifade biçimleri ve kısa inşaat döngüsü ile popülerdir. , geniş pazar beklentilerine sahiptir.

 

4. Marka kültürünün ihtiyaçları: ZKMC'nin kültür duvarı, marka kültürünü, imajını, vizyonunu, amaçlarını ve değerlerini tanıtmanın önemli bir yoludur ve manevi kültürün oluşumunun önemli bir düzenlemesidir.ZKMC, ofis ortamını dekore etmek, marka gelişimi için kültürel bir atmosfer yaratmak, çalışma coşkusunu artırmak ve çalışma baskısını azaltmak için renkli yaratıcı duvar resimleri kullanır.

2880dpi 3d Duvar Baskı Makinesi 02880dpi 3d Duvar Baskı Makinesi 12880dpi 3d Duvar Baskı Makinesi 22880dpi 3d Duvar Baskı Makinesi 32880dpi 3d Duvar Baskı Makinesi 4

 

İletişim bilgileri
Beijing Zhongkemeichuang Science And Technology Ltd.

İlgili kişi: Teresa Wu

Tel: +8613011010380

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
En iyi ürünleri
Diğer ürünler